Kontakt

Dalarna

010-211 51 00 kontakt@rustabo.se

Krontallsvägen 28 791 55 Falun

Vi på kontoret

Tommy Hafvsdalen

VD

070-885 52 68, tommy@rustabo.se

Camilla Hafvsdalen

Administrativ chef

070-885 52 84 camilla@rustabo.se

Magnus Hellsten

Byggprojektledare

070-885 52 86, magnus.hellsten@rustabo.se

Kent Glomringer

Byggprojektledare

073-3360860, kent.glomringer@rustabo.se

Kari Elfving-Stoor

Administration

070-885 52 96 kari.elfving@rustabo.se

Camilla Wahlström

Säljcoach

070-8855304, camilla.wahlstrom@rustabo.se

Mikael Puhakka

Konsult

070-335 58 55, mikael.puhakka@rustabo.se

Dalarna

010-211 51 00 kontakt@rustabo.se

Krontallsvägen 28 791 55 Falun

Vi på kontoret

Camilla Wahlström

Säljcoach

070-885 53 04 camilla.wahlstrom@rustabo.se

Olle Sundström

Säljare

070-885 53 06 olle.sundstrom@rustabo.se

Niklas Henriksson

Säljare

0733-360 850, niklas.henriksson@rustabo.se

Vi som arbetar i Gävleborg

Niklaus Storås

Platsansvarig

076-056 70 87 niklaus.storas@rustabo.se

Roger Timbre

Säljare

070-358 82 40 roger.timbre@rustabo.se

Jessica Timbré

Säljare

070-798 22 91 jessica.timbre@rustabo.se

Jonas Persson

Platsansvarig/Säljare

073-434 33 46 jonas.persson@rustabo.se

Vi som arbetar i Uppsala

Niklaus Storås

Platsansvarig

076-056 70 87 niklaus.storas@rustabo.se

Roger Timbre

Säljare

070-358 82 40 roger.timbre@rustabo.se

Jessica Timbré

Säljare

070-798 22 91 jessica.timbre@rustabo.se

Michael Martinsson

Säljare

070-5259640, michael.martinsson@rustabo.se

Vi som jobbar i Västmanlands län

Ulf Myhr

Säljare

073-4454990, ulf.myhr@rustabo.se

Magnus Myhr

Säljare

076-2072360, magnus.myhr@rustabo.se

Stor Göteborg

Från Stenungsund till Kungsbacka samt Partille kommun

Norra Västra Götaland

Dalsland och Bohuslän ner till Tjörn samt Vänersborg, Trollhättan, Grästorp och Lilla Edet

David Larsson

Platsansvarig/Säljare

070-993 80 99 david.larsson@rustabo.se

Kevin Larsson

Säljare

070-788 65 28 kevin.larsson@rustabo.se

Västra Götaland Mitt och Öst

Kommuner runt E20, från Härryda och Lerum till Töreboda i Öst.

Tomas Häggqvist

Platsansvarig/Säljare

070-849 33 35 tomas.haggqvist@rustabo.se

Torbjörn Jonsson

Platsansvarig/Säljare

070-540 58 58 torbjorn.jonsson@rustabo.se

Vi som arbetar i Östergötland

Daniel Frisäter

Platsansvarig/Säljare

0708-12 33 39 daniel.frisater@rustabo.se

Magnus Johansson

Säljare

070-659 13 63  magnus.johansson@rustabo.se