Kontakt

Dalarna

010-211 51 00 kontakt@rustabo.se

Krontallsvägen 28 791 55 Falun

Vi på kontoret

Tommy Hafvsdalen

VD

070-885 52 68, tommy@rustabo.se

Camilla Hafvsdalen

Administrativ chef

070-885 52 84 camilla@rustabo.se

Magnus Hellsten

Byggprojektledare

070-885 52 86, magnus.hellsten@rustabo.se

Kent Glomringer

Byggprojektledare

073-3360860, kent.glomringer@rustabo.se

Annsofie Lindström

Administration och reklamation

070-885 52 96 annsofie.lindstrom@rustabo.se

Dalarna

010-211 51 00 kontakt@rustabo.se

Krontallsvägen 28 791 55 Falun

Vi på kontoret

Niklas Henriksson

Säljare Lagkapten

0733-360 850, niklas.henriksson@rustabo.se

Mikael Siljendahl

Säljare

073-4482893 mikael.siljendahl@rustabo.se

Hassan Hajo

Säljare

073-336 07 88 Hassan.hajo@rustabo.se

Oliver Dagarp

Säljare

070-448 40 09,  oliver.dagarp@rustabo.se

Elias Jakobsson

Säljare

070-885 53 06, elias.jakobsson@rustabo.se

Vi som arbetar i Gävleborg

Niklaus Storås

Platsansvarig

076-056 70 87 niklaus.storas@rustabo.se

Roger Timbre

Säljare

070-358 82 40 roger.timbre@rustabo.se

David Mattson

Säljare

072-708 00 11, david.mattsson@rustabo.se

Jonas Persson

Platsansvarig/Säljare

073-434 33 46 jonas.persson@rustabo.se

Vi som arbetar i Uppsala

Niklaus Storås

Platsansvarig

076-056 70 87 niklaus.storas@rustabo.se

Roger Timbre

Säljare

070-358 82 40 roger.timbre@rustabo.se

David Mattson

Säljare

072-708 00 11, david.mattsson@rustabo.se

Michael Martinsson

Säljare

070-5259640, michael.martinsson@rustabo.se

Stor Göteborg

Från Stenungsund till Kungsbacka samt Partille kommun

Norra Västra Götaland

Dalsland och Bohuslän ner till Tjörn samt Vänersborg, Trollhättan, Grästorp och Lilla Edet

David Larsson

Platsansvarig/Säljare

070-993 80 99 david.larsson@rustabo.se

Västra Götaland Mitt och Öst

Kommuner runt E20, från Härryda och Lerum till Töreboda i Öst.

Tomas Häggqvist

Platsansvarig/Säljare

070-849 33 35 tomas.haggqvist@rustabo.se