Kontakt

Dalarna

010-211 51 00,  kontakt@rustabo.se

Vid ärenden gällande ditt takbyte, ta kontakt med support@rustabo.se

Krontallsvägen 28 791 55 Falun

Vi på kontoret

Tommy Hafvsdalen

VD

070-885 52 68, tommy@rustabo.se

Camilla Hafvsdalen

Administrativ chef

070-885 52 84 camilla@rustabo.se

Magnus Hellsten

Byggprojektledare

070-885 52 86, magnus.hellsten@rustabo.se

Kent Glomringer

Byggprojektledare, Försäljning Företag/BRF

073-336 08 60, kent.glomringer@rustabo.se

Annsofie Lindström

Administration, Fakturafrågor & Ärendehantering

070-885 52 96 annsofie.lindstrom@rustabo.se

Dalarna

010-211 51 00 kontakt@rustabo.se

Krontallsvägen 28 791 55 Falun

Vi på kontoret

Kaj Podgorski

Försäljningschef

0733-360 850, kaj.podgorski@rustabo.se

Elias Jakobsson

Säljare

070-885 53 06, elias.jakobsson@rustabo.se

Oliver Dagarp

Säljare

073-448 40 09, oliver.dagarp@rustabo.se

Tomas Hernansson

Säljare

073-448 28 93, tomas.hernansson@rustabo.se

Daniel Corell

Säljare

073-336 07 88, daniel.corell@rustabo.se

Vi som arbetar i Gävleborg

Platsen är vakant

Jonas Persson

Platsansvarig/Säljare

073-434 33 46 jonas.persson@rustabo.se

Vi som arbetar i Uppsala

Platsen är vakant

Michael Martinsson

Säljare

070-5259640, michael.martinsson@rustabo.se

Stor Göteborg

Från Stenungsund till Kungsbacka samt Partille kommun

Västra Götaland Mitt och Öst

Kommuner runt E20, från Härryda och Lerum till Töreboda i Öst.

Tomas Häggqvist

Platsansvarig/Säljare

070-849 33 35 tomas.haggqvist@rustabo.se